МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Г. О. Швиданенко, О. В. Оголь, В. В. Заїкіна
Обгрунтування інвестиційних проектів
у процесі трансформації форм власності
Київ 1998
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Г. О. Швиданенко, О. В. Оголь, В. В. Заїкіна
Обгрунтування інвестиційних проектів
у процесі трансформації форм власності
Навчальний посібник
Київ 1998
Рецензенти:
О. В. Кураченко, д-р екон. наук, проф.,
В. П. Лісовий, канд. екон. наук (Київ. нац. екон. ун-т)
Редактор І. О. Соломарський
Швиданенко Г. О., Оголь О. В., Заїкіна В. В.
Ш 35 Обгрунтування інвестиційних проектів у процесі трансформації орм власності: Навч. посібник / За заг. ред. Г. О. Швиданенко. — К.: КНЕУ, 1998. — 172 с.
ISBN 966-574-150-0
Навчальний посібник підготовлено відповідно до типової програми курсу «Обгрунтування інвестиційних проектів у процесі трансформації форм власності». Викладено специфічні аспекти, зв’язані із інвестуванням у процесі приватизації, особливостями державного та галузевого маркетингу приватизації, діяльністю фінансових посередників. Розглянуто питання розробки концепції підприємства, методичні засади вибору потенційних інвесторів. Особливу увагу приділено обгрунтуванню інвестиційних проектів в умовах трансформації форм власності з урахуванням зарубіжного досвіду.
Для магістрів ділової адміністрації, які навчаються за спеціальністю «Інвестиційний менеджмент і приватизація», спеціалістів у сфері приватизації та фондового ринку.
ББК 65.9 (4 Укр) – 56
O Г. О. Швиданенко,
О. В. Оголь, В. В. Заїкіна, 1998
ISBN 966-574-150-0 O КНЕУ, 1998
Навчальне видання
ШВИДАНЕНКО Генефа Олександрівна
ОГОЛЬ Олена Вікторівна
ЗАЇКІНА Валентина Віталіївна
ОБГРУНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
У ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ
ФОРМ ВЛАСНОСТІ
Навчальний посібник
Технічний редактор Т. М. Піхота
Коректор Л. П. Тютюнник
Комп’ютерний набір О. В. Чуб
Комп’ютерна верстка Т. В. Мальчевської
|